۱۳۹۱ مرداد ۱۱, چهارشنبه

در حمایت از کمپین لغو حکم زندان منصوره بهکیش - در حمایت از همه زندانیان سیاسی - در حمایت از لغو احکام جاری اعدام در ایران

در حمایت از کمپین لغو حکم زندان منصوره بهکیش
در حمایت از همه زندانیان سیاسی 
در حمایت 
از
 
 لغو احکام جاری اعدام در ایران 

منصوره بهکیش،  از خانواده جان باختگان دهه ۶۰ و از مادران پارک لاله ایران، در دادگاه تجدید نظر به اتهام تبلیغ علیه نظام به چهار سال حبس محکوم شده است که مدت سه سال و شش ماه آن برای مدت ۵ سال به تعلیق در آمده  و مدت شش ماه از آن تعزیری و قابل اجراست و هر لحظه خطر دستگیری وی را تهدید می کند. منصوره بهکیش، تنها به جرم دادخواهی و حمایت از خانواده هایی که فرزندانشان را از دست داده اند، به زندان محکوم شده است. 

ما حامیان مادران پارک لاله ایران در شهر دورتموند، ضمن محکوم کردن حکم زندان برای منصوره بهکیش و دیگر مادران و حامیان آنان، خواهان لغو فوری این احکام می باشیم و در اعتراض به  احکام جاری اعدام و حمایت از زندانیان سیاسی در ایران، با برگزاری اکسیون خبر رسانی  روز شنبه ۴ آگوست ۲۰۱۲ در دورتموند صدای داد خواهی مردم میهن مان را باری دیگر به گوش جوامع حقوق بشری و بین المللی خواهیم رساند .

ما حامیان مادران پارک لاله در شهر دورتموند،  ضمن تاکید بر سه خواست همیشگی مادران پارک لاله،  آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی، محاکمه آمران و عاملان جنایات صورت گرفته در ۳۳ سال گذشته در دادگاه های علنی و لغو احکام اعدام، تا رسیدن به خواسته های بر حق مادران، لحظه یی از حرکت باز نخواهیم ایستاد.

حامیان مادران پارک لاله ایران - مادران صلح دورتموند
شنبه 4 آگوست 2012 
از ساعت 15 تا 16 بعد از ظهر
روبروی کلیسا راینولدی در مرکز شهر دورتموند  

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر