۱۳۹۱ مهر ۱۸, سه‌شنبه

برپایی میز اطلاع رسانی حامیان مادران پارک لاله دورتموند در برنامه دیدار با پرستو فروهر در نشر آیدا


 به مناسبت دهم اکتبر روز جهانی مبارزه علیه اعدام 
برپایی میز اطلاع رسانی حامیان مادران پارک لاله دورتموند در برنامه دیدار با پرستو فروهر در نشر آیدا

پرستو فروهر نویسنده، نقاش، فعال حقوق بشر، برای معرفی کتاب هایش به دعوت نشر و کتاب آیدا، روز شنبه ۱۳و یکشنبه ۱۴ اکتبر، میهمان شهر بوخوم آلمان خواهد بود .
پرستو فروهر در سال ۲۰۱۱ کتابش به نام "سرزمینی که پدر و مادرم در آن به قتل رسیدند" را به زبان آلمانی منتشر کرد. این کتاب به ماجرای قتل داریوش فروهر و پروانه فروهر که یکی از قتل‌های زنجیره‌ ای بود، می‌پردازد و کتاب "بخوان به نام ایران" روایت پرستو فروهر است  از زندگی سیاسی پدر و مادرش .

حامیان مادران پارک لاله دورتموند به مناسبت روز جهانی مبارزه علیه اعدام، با پایی میز اطلاع رسانی راجع به موارد بیشمار نقض حقوق بشر، اعدام های روز افزون رژیم و احکام جاری اعدام برای زندانیان سیاسی با جمع آوری امضاء برای لغو مجازات اعدام در ایران، در این برنامه شرکت خواهند کرد.

حامیان مادران پارک لاله دورتموند، خواستار لغو مجازات اعدام بطور کلی و لغو همه احکام جاری اعدام برای زندانیان سیاسی-عقیدتی گشته و با حمایت از سه خواسته بر حق مادران پارک لاله ایران، خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی-عقیدتی و محاکمه علنی و مردمی آمران و عاملان
جنایات صورت گرفته در ۳۳ سال گذشته توسط رژیم جمهوری اسلامی می باشند و تا رسیدن به خواسته های بر حقشان دمی از حرکت باز نمی مانند .

حامیان مادران پارک لاله دورتموند

برنامه ها 
۱- شنبه 13 اکتبر 2012 ساعت 19 در کتاب آیدا
دیدار با پرستو فروهر و معرفی کتابش (برنامه به زبان آلمانی)

۲- یکشنبه 14 اکتبر ساعت 16 در کتاب آیدا
دیدار با پرستو فروهر و معرفی کتابش (برنامه به زبان فارسی)
کتاب: "بخوان به نام ایران"، داریوش و پروانه فروهر، به روایت پرستو فروهر

آدرس : Universitaetsstr. 89
          44789 Bochum


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر